Events Calendar Pro - en to lt translation catalogue (428 entries)

en:  and
lt: ir

en:  months
lt:  mėnesiai

en: %1$s for week of %2$s
lt: %1$s savaitei %2$s

en: %d instances of this event have been created through %s. <a href="%s" target="_blank">Learn more.</a>
lt: %d šio renginio pavyzdžiai buvo sukurti per %s. <a href="%s"  target="_blank">Sužinokite daugiau.</a>

en: %d%% complete
lt: %d%% atlikta

en: %s Link
lt: %s nuoroda

en: %s for week of %s
lt: %s savaitei %s

en: %s published privately.
lt: %s publikuota privačiai.

en: %s published.
lt: %s publikuota.

en: %s reverted to draft.
lt: %s grąžina kaip juodraštis.

en: %s scheduled.
lt: %s suplanuota.

en: %s updated.
lt: %s atnaujinta.

en: (See all)
lt: (Žiūrėti visus)

en: , and
lt: , ir

en: , and
lt: , ir

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
lt: <p>Pasirinkite numatytąją vietą ir organizatorių. Nustatykite numatytąjį adresą, kad sutaupyti laiko kai suvedinėjate naują vietą ar organizatorių.</p><p>Jūs galite perrašyti šiuos nustatymus kai įvedinėjate naują renginį.</p>

en: A link to a particular %s.
lt: Nuoroda į konkretų %s.

en: Add Exception
lt: Pridėti išimtį

en: Add Exclusion
lt: Pridėti išimtį

en: Add New %s
lt: Pridėti naują %s

en: Add Rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Add a filter
lt: Pridėti filtrą

en: Add another
lt: Pridėti kitą

en: Add more events
lt: Įkelti daugiau renginių

en: Additional Fields
lt: Papildomi laukai

en: Address
lt: Adresas

en: Address:
lt: Adresas:

en: All
lt: Visi

en: All %1$s for %2$s
lt: Visi %1$s skirti %2$s

en: All Day
lt: Visą dieną

en: All Day.
lt: Visos Dienos.

en: All day
lt: Visa diena

[ctx: All day label for event]
en: All day
lt: Visos dienos

[ctx: An unspecified end date]
en: an unspecified date
lt: nenurodyta data

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to trash all occurrences of these events?
lt: Ar tikrai norite išmesti į šiukšlinę visus šiuos įvykių pasikartojimus?

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Automatically remove recurring event instances older than this
lt: Automatiškai pašalinti pasikartojančių įvykių atvejus senesnius nei šis

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
lt: Prieš skelbdami naują temą, prašome atlikti paiešką ir įsitikinti, kad jūsų klausimas jau nebuvo sprendžiamas. Kai rašote prašome pateikti kuo daugiau detalių apibūdinančių jūsų problemą (su ekrano paveikslėliais ar filmuota medžiaga jei įmanoma), ir įsitikinkite kuris įskiepis ar tema yra konflikto priežastis.

en: Break from Series
lt: Atskirti nuo serijos

en: Break this event out of its series and edit it independently
lt: Atskirti šį renginį nuo serijos ir redaguoti jį atskirai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Checkbox
lt: Žymėjimas varnele

en: City
lt: Miestas

en: Clean up recurring events after
lt: Išvalyti pasikartojančius renginius po

en: Completed!
lt: Įvykdyta!

en: Countdown Completed Text:
lt: Tekstas kuris rodomas pasibaigus skaičiavimui atbuline tvarka:

en: Country
lt: Šalis

en: Create recurring events in advance for
lt: Iš anksto sukurti pasikartojančius įvykius

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Daily
lt: Kasdienis

en: Date
lt: Data

en: Date Selector
lt: Dienos pasirinkimas

en: Date Tag
lt: Dienos žymė

en: Date out of range.
lt: Netinkamo laikotarpio data.

en: Day
lt: Diena

en: Day Hover Color
lt: Spalva užvedus pelės žymeklį ant dienos

en: Day Number Color
lt: Dienos skaitmens topologija

en: Day Number Typography
lt: Dienos skaitmens topografija

en: Day of Week Color
lt: Savaitės dienos spalva

en: Day of Week Typography
lt: Savaitės dienos topografija

en: Day of week
lt: Savaitės diena

en: December
lt: Gruodis

en: Default Content
lt: Įprastas turinys

en: Default address
lt: Numatytasis adresas

en: Default city
lt: Numatytasis miestas

en: Default country
lt: Numatytoji šalis

en: Default organizer
lt: Numatytasis organizatorius

en: Default phone
lt: Numatytasis telefono nr.

en: Default postal code/zip code
lt: Numatytasis pašto kodas

en: Default venue
lt: Numatytoji vieta

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Series Permanently
lt: Ištrinti seriją negrįžtamai

en: Delete This
lt: Ištrinti

en: Delete all events in this series permanently
lt: Ištrinti visus šios serijos renginius negrįžtamai

[ctx: Describes a day of the month (e.g. "day 5" or "day 27")]
en: day %1$s
lt: diena %1$s

en: Description
lt: Apibūdinimas

en: Descriptions
lt: Aprašymai

en: Display:
lt: Rodyti:

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
lt: Rodo sąrašą artėjančių įvykių konkrečioje vietoje.

en: Displays the time remaining until a specified event.
lt: Rodomas likęs laikas iki nurodytų renginių.

en: Distance
lt: Atstumas

en: Distance unit
lt: Atstumo vienetas

en: Draft %s
lt: Juodraštis %s

en: Dropdown
lt: Pasirinkimas iš sąrašo

en: Edit All
lt: Redaguoti visus

en: Edit Future Events
lt: Redaguoti būsimus renginius

en: Edit Series
lt: Redaguoti seriją

en: Edit Single
lt: Redaguoti vieną

en: Edit Upcoming
lt: Redaguoti artimiausią

en: Edit all events in this series
lt: Redaguoti visus renginius šioje serijoje

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Enter field label
lt: Įrašykite laukelio pavadinimą

en: Error:
lt: Klaida:

en: Event Cats
lt: Renginio kategorijos

en: Event Cost
lt: Renginio kaina

en: Event Description
lt: Renginio aprašymas

en: Event Series
lt: Renginių Serijos

en: Event Time
lt: Renginio laikas

en: Event Title
lt: Renginio pavadinimas

en: Event Venue
lt: Renginio vieta

en: Event will not occur:
lt: Renginys nevyks:

en: Event:
lt: Renginys:

en: Events
lt: Renginiai

en: Events Countdown
lt: Renginių laiko skaičiavimas atgal

en: Events Featured Venue
lt: Renginių apibrėžta vieta

en: Events List
lt: Renginių sąrašas

en: Events:
lt: Renginiai:

en: Every
lt: Kiekvieną

en: Featured
lt: Siūloma

en: Featured Events
lt: Siūlomi renginiai

en: Featured Image
lt: Siūloma nuotrauka

en: February
lt: Vasaris

en: Field Label
lt: Lauko pavadinimas

en: Field Type
lt: Lauko tipas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Find Events Button
lt: Renginio paieškos mygtukas

en: Fix geolocation data
lt: Fiksuoti geografiniai duomenys

en: Fix venues data
lt: Fiksuoti vietų duomenys

en: Fixed geolocation data for %d venues
lt: Fiksuoti geografiniai duomenys %d vietoms

en: Frequency of recurring event must be a number
lt: Pasikartojančių įvykių dažnumas turi būti skaičius

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Front-end recurring event instances toggle
lt: Išorinis pasikartojančių renginių jungiklis

en: Future Event Background Color
lt: Būsimo renginio fono spalva

en: Grid Color
lt: Tinklelio spalva

en: Heading
lt: Antraštė

en: Headings
lt: Antraštės

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide Details
lt: Paslėti detales

en: Hide location search
lt: Paslėpti vietovės paiešką

en: Hide related events
lt: Slėpti susijusius renginius

en: Hide weekends on Week View
lt: Slėpti savaitgalius esant savaitinei peržiūrai

en: Highlight Color:
lt: Paryškinimo spalva

en: Horizontal Layout
lt: Horizontalus išdėstymas

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
lt: Jei tai jūsų pirmas kartas kai naudojatės renginiu kalendoriumi PRO, kad sukurti savo pirmąjį renginį. Štai keletas pagrindų, kurie gali būti naudingi vartotojams pirmą kartą:

en: Inactive State
lt: Deaktyvuoti būseną

en: Is
lt: Yra

en: Is Not
lt: Nėra

en: January
lt: Sausis

[ctx: Joins the last item in a list of items (i.e. the "and" in Monday, Tuesday, and Wednesday)]
en: and
lt: ir

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Kilometers
lt: Kilometrai

[ctx: Label for an all-day event.]
en: All day
lt: Visos dienos

en: Labels
lt: Etiketės

en: Last
lt: Paskutinis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Layout:
lt: Išdėstymas:

en: Link Color
lt: Nuorodos spalva

en: Link Typography
lt: Nuorodos topografija

en: Links
lt: Nuorodos

en: List
lt: Sąrašas

en: Location
lt: Vietovė

en: Longitude
lt: Ilguma

[ctx: Lowercase singular name of the Series post type]
en: series
lt: serijos

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Map view search distance limit
lt: Žemėlapio peržiūros paieškos atstumo riba

en: March
lt: Kovas

en: Match all
lt: Sulyginti visus

en: Match any
lt: Sulyginti bet kurį

en: May
lt: Gegužė

en: Miles
lt: Mylios

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month Label Color
lt: Mėnesio etiketės spalva

en: Month Label Typography
lt: Mėnesio etiketės topografija

en: Month Separator
lt: Mėnesio skirtuvas

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Monthly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
lt: Mėnesiniuose pasirinktiniuose pasikartojamuose negali būti brūkšnelis tą dieną kada jie įvyks.

en: Move all events in this series to the Trash
lt: Perkelti visus šios serijos renginius į šiukšledėžę

en: Near
lt: Netoli

en: New %s
lt: Naujas %s

en: Next Event
lt: Kitas renginys

en: No
lt: Ne

en: No %s found
lt: %s nerasta

en: No %s found in Trash
lt: %s nerasta šiūkšliadėžėje

en: No Default
lt: Nėra numatytųjų

en: No default set
lt: Joks numatytasis nenustatytas

en: No results were found for this week. Try searching another week.
lt: Šioje savaitėje nieko nerasta. Pabandykite ieškoti kitoje savaitėje.

en: No saved organizers yet.
lt: Kol kas nėra išsaugotų organizatorių.

en: No saved venues yet.
lt: Kol kas nėra išsaugotų vietų.

en: None
lt: Nė vienas

en: November
lt: Lapkritis

en: Number of events to show:
lt: Renginių skaičius kurį rodyti:

en: October
lt: Spalis

en: Ok
lt: Gerai

en: On and After
lt: Dabar ir vėliau

en: On and Before
lt: Dabar ir ankščiau

en: On hover
lt: Užvedus

en: Once
lt: Tik kartą

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
lt: Viena šalis eilutėje sekančiu formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Pakeičia numatytąjį sąrašą.)

en: One per line
lt: vienas per eilutę

en: Only Featured Events
lt: Tik siūlomi įvykiai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Options (one per line)
lt: Nustatymai (po vieną į eilutę)

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
lt: Organizatorius planuojamas: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti organizatorių</a>

en: Other
lt: Kiti

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
lt: Priešingu atveju, jei jautiesi pažengęs, gali eiti į Renginių meniu ir pridėti savo pirmąjį renginį.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
lt: Mūsų tikslas numeris vienas yra padėti jums, kad pasisektų ir kaip tik įmanoma stengsimės jums padėti. Nors mes ir nesukursime jums jūsų svetainės už jus, ir negarantuojame, kad galėsim 100% integruoti su kiekviena jūsų tema ar įskiepiu, bet mes darysime viską ką galime, kad jus nukreipti teisinga linkme ir padaryti jus -- ir jūsų klientą kas yra svarbiausia -- patenkintus.

[ctx: Parenthetical text for the link to the entire series.]
en: (See All)
lt: (Rodyti viską)

en: Past Event Background Color
lt: Buvusio renginio fono spalva

en: Phone
lt: Telefono nr.

en: Photo Background Color
lt: Nuotraukos fono spalva

en: Photo View
lt: Nuotraukų peržiūra

[ctx: Plural name of the Series post type]
en: Series
lt: Serijos

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Previous/Next Events
lt: Buvęs/Kitas renginys

en: Price
lt: Kaina

en: Radio
lt: Žymėjimas tašku

en: Radio Buttons
lt: Pasirinkimai

en: Recurrence Count
lt: Pasikartojimų skaičius

en: Recurrence Description:
lt: Pasikartojantis aprašymas:

en: Recurrence End Date
lt: Pasikartojimo paskutinė diena

en: Recurrence Rules
lt: Pasikartojimo taisyklės

en: Recurring
lt: Pasikartojantis

en: Recurring Event
lt: Pasikartojantis renginys

en: Recurring Event Day of Week
lt: Pasikartojančio renginio savaitės diena

en: Recurring Event:
lt: Pasikartojantis renginys:

en: Recurring event ends
lt: Pasikartojantis renginys baigiasi

en: Recurring event ends on this date
lt: Pasikartojantis renginys baigiasi šią datą

en: Recurring event instances
lt: Pasikartojančio renginio atvejai

en: Recurring events will be created this far in advance
lt: Pasikartojantys įvykiai iki šiol bus sukurti iš anksto

[ctx: Recurring label for event in featured venue widget.]
en: Recurring
lt: Pasikartojantis

en: Related %s
lt: Susiję %s

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Restore Series
lt: Atstatyti seriją

en: Restore all events in this series from the Trash
lt: Atstatyti visus šios serijos renginius iš šiukšledežės

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Search
lt: Paieška

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

en: Select a State
lt: Pasirinkite valstybę

en: September
lt: Rugsėjis

en: Series
lt: Serijos

en: Series ends
lt: Serija baigiasi

en: Series ends on this date
lt: Serija baigiasi šiuo metu.

[ctx: Series relationship marker prefix, w/o colon.]
en: Event Series
lt: Renginio serijos

[ctx: Series relationship marker prefix, with colon.]
en: Event Series:
lt: Renginio serijos:

en: Series:
lt: Serijos:

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
lt: Nustatyti vietovės paieškos apimanti atstumą (surasti renginius X atstumu nuo vietovės paieškos įvesties vieneto).

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Details
lt: Rodyti daugiau

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
lt: Rodyti tik pirmą pasikartojančio renginio pavyzdį (paveiks tik sąrašo rodymą).

en: Show seconds?
lt: Rodyti sekundes?

en: Single Event
lt: Pavienis renginys

[ctx: Singular name of the Series post type.]
en: Series
lt: Serijos

en: Split the series in two at this point, creating a new series out of this and all subsequent events
lt: Šiame taške padalinti seriją į dvi dalis, sukuriant naują seriją iš šio ir visų kitų prieš buvusių renginių

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: State (US) Or Province (Int)
lt: Valstija arba provincija

en: Subscribe to Calendar
lt: Prenumeruoti kalendorių

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Support
lt: Pagalba

en: Tag Exclusion
lt: Pažymėti išimtį

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Area
lt: Teksto laukelis

en: The Events Calendar
lt: Kalendorius

[ctx: The acknowledgment button text.]
en: Okay
lt: Gerai

en: The current default address is: %s
lt: Dabartinis numatytasis adresas yra: %s

en: The current default city is: %s
lt: Dabartinis numatytasis miestas yra: %s

en: The current default country is: %s
lt: Dabartinė numatytoji šalis yra: %s

en: The current default organizer is: %s
lt: Dabartinis numatytasis organizatorius yra: %s

en: The current default phone is: %s
lt: Dabartinis numatytasis tel.numeris yra: %s

en: The current default postal code/zip code is: %s
lt: Dabartinis numatytasis pašto kodas yra: %s

en: The current default venue is: %s
lt: Dabartinė numatytoji vieta yra: %s

[ctx: The default text label for the "today" button on the Week View.]
en: This Week
lt: Šią savaitę

[ctx: The label of the confirm button in the Occurrence redirect dialog.]
en: Okay
lt: Gerai

[ctx: The template of the message displayed to inform the user of the redirection to a new Occurrence.]
en: %1$d occurrences of this event have been updated. You will be redirected to the occurrence on %2$s.
lt: %1$d renginys buvo atnaujintas. Jūs būsite nukreipti į patį renginį %2$s.

[ctx: The text label for the Photo View.]
en: Photo
lt: Nuotrauka

[ctx: The text shown before indicating the Series the Event is in relation with.]
en: Event Series:
lt: Renginių serijos:

[ctx: The title of the dialog that will inform the user the browser will be redirected to a new Occurrence edit screen.]
en: Recurring event updated
lt: Pasikartojantis renginys atnaujintas

[ctx: The tooltip shown when hovering the close control.]
en: Close
lt: Uždaryti

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time Separator
lt: Užvedus

en: Time Tag
lt: Laiko žymė

en: Times:
lt: Pasikartojimai:

en: Title
lt: Antraštė

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Today Button
lt: Mygtukas "šiandien"

en: Trash Series
lt: Išmesti seriją į šiukšliadėžę

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Type:
lt: Tipas:

en: Type: %s %s
lt: Rašykite: %s %s

en: Typography
lt: Topografija

en: Upcoming
lt: Būsimi

en: Use Default View
lt: Naudoti numatytąjį rodinį

en: Use a custom list of countries
lt: Naudoti tinkintą šalių sąrašą

en: Use latitude + longitude
lt: Naudoti platuma + ilguma

[ctx: Used when displaying the word "day" in "the last day" or "the first day"]
en: day
lt: diena

[ctx: Used when displaying: "the fifth Monday" or "the fifth day"]
en: the fifth %1$s
lt: penktas %1$s

[ctx: Used when displaying: "the first Monday" or "the first day"]
en: the first %1$s
lt: pirma %1$s

[ctx: Used when displaying: "the fourth Monday" or "the fourth day"]
en: the fourth %1$s
lt: ketvirtas %1$s

[ctx: Used when displaying: "the last Monday" or "the last day"]
en: the last %1$s
lt: paskutinis %1$s

[ctx: Used when displaying: "the second Monday" or "the second day"]
en: the second %1$s
lt: antra %1$s

[ctx: Used when displaying: "the third Monday" or "the third day"]
en: the third %1$s
lt: trečia %1$s

en: Venue
lt: Vieta

en: Venue Latitude
lt: Vietos platuma

en: Venue Longitude
lt: Vietos ilguma

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
lt: Planuojama vietar: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti vietą</a>

en: Venue:
lt: Vieta:

en: Vertical Layout
lt: Vertikalus išdėstymas

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: View All Add-Ons
lt: Žiūrėti visus papildinius

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Yearly
lt: Kas metus

en: Yearly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
lt: Kasmetiniuose pasirinktiniuose pasikartojamuose negali būti brūkšnelis tą dieną kada jie įvyks.

en: Yes
lt: Taip

en: You are currently editing all events in a recurring series.
lt: Šiuo metu jūs redaguojate visus pasikartojančius serijos renginius.

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
lt: Jūs galite naudoti šį parametrą nustatyti konkrečius, individualius numatytuosius bet kokiai naujai vietai kurią kuriate (tai nebus naudojama jūsų numatytajai vietai).

en: You must select a recurrence end date
lt: Jūs turite pasirinkti pasikartojančios datos pabaigą

en: a different time:
lt: skirtingu laiku:

en: after
lt: po

en: all
lt: viskas

en: all day
lt: visą dieną

en: and
lt: ir

en: day
lt: diena

en: days
lt: dienos

[ctx: debug recurrence]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: debug recurrence]
en: invalid date
lt: klaidinga data

[ctx: dialog cancel button text]
en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: dialog confirm button text]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: dialog option for all events]
en: All %s
lt: Viską %s

en: event
lt: renginys

en: events
lt: renginiai

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
lt: Siūlomas %s

en: fifth
lt: penktas

en: first
lt: pirmas

en: fourth
lt: ketvirtas

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 1
lt: 1 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 10
lt: 10 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 11
lt: 11 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 12
lt: 12 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 13
lt: 13 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 14
lt: 14 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 15
lt: 15 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 16
lt: 16 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 17
lt: 17 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 18
lt: 18 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 19
lt: 19 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 2
lt: 2 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 20
lt: 20 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 21
lt: 21 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 3
lt: 3 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 4
lt: 4 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 5
lt: 5 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 6
lt: 6 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 7
lt: 7 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 8
lt: 8 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 9
lt: 9 diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Friday
lt: penktas penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Saturday
lt: penktas šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Sunday
lt: penktas sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Thursday
lt: penktas ketvirtadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Friday
lt: pirmas penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Monday
lt: pirmas pirmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Saturday
lt: pirmas šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Sunday
lt: pirmas sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Friday
lt: ketvirtas penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Monday
lt: ketvirtas pirmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Saturday
lt: ketvirtas šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Sunday
lt: ketvirtas sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Thursday
lt: ketvirtas ketvirtadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Friday
lt: paskutinis penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Saturday
lt: paskutinis šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Sunday
lt: paskutinis sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Thursday
lt: paskutinis  ketvirtadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last day
lt: paskutinė diena

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Friday
lt: antras penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Monday
lt: antras pirmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Saturday
lt: antras šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Sunday
lt: antras sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Thursday
lt: antras ketvirtadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Friday
lt: trečias penktadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Monday
lt: trečias pirmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Saturday
lt: trečias šeštadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Sunday
lt: trečias sekmadienis

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Thursday
lt: trečias ketvirtadienis

en: last
lt: paskutinis

en: map
lt: žemėlapis

en: month
lt: mėnesis

en: months
lt: mėnesiai

en: never
lt: niekada

en: next day
lt: kita diena

en: photo
lt: nuotrauka

[ctx: placeholder used where the true day of the day is determined dynamically]
en: day
lt: diena

en: recurring %1$s
lt: pasikartojantis %1$s

en: remove
lt: pašalinti

en: same day
lt: Ta pačią dieną

en: second
lt: antras

en: the 10th day of the month
lt: dešimta mėnesio diena

en: the 11th day of the month
lt: 11-ta mėnesio diena

en: the 12th day of the month
lt: 12-ta mėnesio diena

en: the 13th day of the month
lt: 13-ta mėnesio diena

en: the 14th day of the month
lt: 14-ta mėnesio diena

en: the 15th day of the month
lt: 15-ta mėnesio diena

en: the 16th day of the month
lt: 16-ta mėnesio diena

en: the 17th day of the month
lt: 17-ta mėnesio diena

en: the 18th day of the month
lt: 18-ta mėnesio diena

en: the 19th day of the month
lt: 19-ta mėnesio diena

en: the 1st day of the month
lt: pirma mėnesio diena

en: the 20th day of the month
lt: 20-ta mėnesio diena

en: the 21st day of the month
lt: 21-a mėnesio diena

en: the 22nd day of the month
lt: 22-ta mėnesio diena

en: the 23rd day of the month
lt: 23-čia mėnesio diena

en: the 24th day of the month
lt: 24-ta mėnesio diena

en: the 25th day of the month
lt: 25-ta mėnesio diena

en: the 26th day of the month
lt: 26-ta mėnesio diena

en: the 27th day of the month
lt: 27-ta mėnesio diena

en: the 28th day of the month
lt: 28-ta mėnesio diena

en: the 29th day of the month
lt: 29-ta mėnesio diena

en: the 2nd day of the month
lt: antra mėnesio diena

en: the 30th day of the month
lt: 30-ta mėnesio diena

en: the 31st day of the month
lt: 31-a mėnesio diena

en: the 3rd day of the month
lt: trečia mėnesio diena

en: the 4th day of the month
lt: ketvirta mėnesio diena

en: the 5th day of the month
lt: penkta mėnesio diena

en: the 6th day of the month
lt: šešta mėnesio diena

en: the 7th day of the month
lt: septinta mėnesio diena

en: the 8th day of the month
lt: aštunta mėnesio diena

en: the 9th day of the month
lt: devinta mėnesio diena

en: the same day:
lt: ta pati diena:

en: the same time:
lt: tuo pačiu laiku

en: third
lt: trečias

en: week
lt: savaitė

en: weeks
lt: savaitės
